Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kolechowice-Kolonia - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Rozkopaczew

Rozkopaczew(Kolechowice-Kolonia + 6 km)

105 000 zł3 162 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 3162m I wymiarach 23m x 142m zlokalizowana w miejscowości Rozkopaczew w gminie Ostrów Lubelski. Działka otrzymała już.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Łucka-Kolonia

Łucka-Kolonia(Kolechowice-Kolonia + 13 km)

150 000 zł5 600 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa Działka zagrodowa w Łucka-Kolonia na sprzedaż. Działka ma powierzchnię 56 arów, ma kształt prostokąta a teren jest ukształtowany płasko. Media znajdują się w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Pólko

Pólko(Kolechowice-Kolonia + 23 km)

399 600 zł1 480 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1400 m2 położoną w Pólku. Działka w kształcie trapezu o wymiarach: 44,7m (od ulicy) x 49,6m x 38,7m x 27,3m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Pólko

Pólko(Kolechowice-Kolonia + 23 km)

514 080 zł1 904 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1904 m2 położoną w Pólku. Działka w kształcie trapezu o wymiarach: ok. 23m x 70m x 3 m x 88m położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Firlej(Kolechowice-Kolonia + 25 km)

299 000 zł1 408 m² 212,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w malowniczej miejscowości, w centrum Firleja. O wymiarach 21 m x 67 m z dostępem do drogi gminnej utwardzonej (kostka brukowa). W planie miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kamionka(Kolechowice-Kolonia + 25 km)

450 000 zł12 114 m² 37,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo zagrodowa o powierzchni 12 114 m2. położona w urokliwej miejscowości. O wymiarach 33 m / 48 m x 295 m. Przeznaczenie działki to: ok. 3700 m2 mieszkaniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Łomnica

Łomnica(Kolechowice-Kolonia + 19 km)

109 000 zł1 235 m² 88,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zagłębocze - łomnica , Polecam atrakcyjne cztery działki w miejscowości Łomnica gm. Urszulin na Pojezierzu Łęczyńsko Włodawskim , działki o wielkości 1234 m2 i 1235 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Żminne

Żminne(Kolechowice-Kolonia + 23 km)

399 000 zł18 400 m² 21,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Cała działka o powierzchni ok. 1,84 ha Powierzchnia budowlana 78 ar, powierzchnia rolna ok. 1,06 ha Prąd, światłowód obok działki, pierwsza linia zabudowy Działka w części budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Brzeźnica Leśna

Brzeźnica Leśna(Kolechowice-Kolonia + 15 km)

85 000 zł17 698 m² 4,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej (według mpzp)o pow. 1,77 ha (17698 m2) przy drodze asfaltowej w m. Brzeźnica Leśna gm. Niedźwiada pow. lubartowski woj. lubelskie 40 min dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa

Annobór-Kolonia(Kolechowice-Kolonia + 17 km)

120 000 zł1 865 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zagrodowa 1865 m2, w całości ogrodzona. Dojazd z drogi gminnej, asfaltowej. W pobliżu wszystkie media: woda, światłowód, prąd, gaz i kanalizacja. Długość działki - 135.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Kolechowice-Kolonia

Kolechowice-Kolonia,lubelskie

27 250 zł18 000 m² 1,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alternatywne Biuro Nieruchomości w swojej ofercie posiada atrakcyjny kompleks 8 działek rolnych, położonych niedaleko od siebie. Działki Rolne na sprzedaż o różnych wymiarach ulokowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kolechowice-Kolonia

Kolechowice-Kolonia,lubelskie

96 000 zł15 400 m² 6,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 15.400 m Kształtna, szeroka (68m) idealna do podziału. Równa. Położona w pięknej okolicy. W sąsiedztwie niska zabudowa siedliskowa oraz nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Kolechowice-Kolonia

Kolechowice-Kolonia,lubelskie

150 000 zł15 400 m² 9,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

5000m działka budowlana + 10.400m rolna klasa 3 Szerokość 68m Płaska W sąsiedztwie zabudowa siedliskowa i nowo powstające domy. Obok sąsiad, prąd, telefon Dojazd drogą asfaltową, ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach