Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Kolechowice-Kolonia - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Firlej

Firlej(Kolechowice-Kolonia + 25 km)

829 000 zł274 m² 3 463,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

Ciekawa oferta! Na sprzedaż duży, wolnostojący dom 3-kondygnacyjny, posadowiony na działce o powierzchni 810 m . Nieruchomość wybudowana w 2001 roku z solidnych materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Juliopol(Kolechowice-Kolonia + 17 km)

950 000 zł175,80 m² 5 403,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 948 m²

Rezerwacja do 14.08.2026 r.! Dom z 2021 roku, gotowy do zamieszkania, kompletnie umeblowany wraz z kuchnią w zabudowie wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt AGD. Super lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żminne

Żminne(Kolechowice-Kolonia + 23 km)

990 000 zł174,97 m² 5 658,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 094 m²

Dom, do którego wraca się z przyjemnością przestrzeń, spokój i komfort w zasięgu miasta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu położonego na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nasutów

Nasutów(Kolechowice-Kolonia + 23 km)

230 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom wolnostojący murowany ok. 60 m2 na działce ok. 1700 m2 w miejscowości Nasutów na granicy z miejscowością Pólko Tylko 10 km do Lublina Możliwość zabudowy bliźniaczej Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Niemce(Kolechowice-Kolonia + 22 km)

1 490 000 zł148,11 m² 10 060,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Wyjątkowy, parterowy dom położony w spokojnej miejscowości Niemce, zaledwie kilkanaście minut od centrum Lublina. Nowoczesna bryła, dopracowany układ i wysoka jakość wykonania tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Rogóźno

Rogóźno(Kolechowice-Kolonia + 13 km)

389 000 zł79 m² 4 924,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:926 m²

Jeśli szukasz gotowego miejsca na wypady poza miasto, ten murowany domek letniskowy w Rogoźnie (gmina Ludwin) pozwala przyjechać i od razu korzystać z działki, tarasu oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Rogóźno

Rogóźno(Kolechowice-Kolonia + 13 km)

275 000 zł93,80 m² 2 931,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:684 m²

! nowa, obniżona cena! Posiadamy w ofercie sprzedaży urokliwą nieruchomość składającą się z kształtnej działki o powierzchni 684m2 zabudowanej domkiem letniskowym z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Elizówka

Elizówka(Kolechowice-Kolonia + 25 km)

1 099 000 zł134,97 m² 8 142,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:679 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej dwu lokalowy. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 134,97 m2 w Elizówce usytuowana na działce o powierzchni ok. 679 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kozłówka

Kozłówka(Kolechowice-Kolonia + 23 km)

970 000 zł150 m² 6 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 055 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej 150m2, usytuowany na działce o powierzchni 2055m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Kolechowice-Kolonia

Kolechowice-Kolonia,lubelskie

130 000 zł70 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:454 m²

Do sprzedania domek o powierzchni 70m2 po częściowym remoncie ,położony na niewielkiej działce o powierzchni 454m2 (wymiary 21m x21 m) we wsi Kolechowice - 50 km od Lublina,6 km od Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turka

Turka(Kolechowice-Kolonia + 22 km)

1 149 999 zł215 m² 5 348,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:725 m²

Okazja dom wolnostojący oddany do użytkowania deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków w Turce pod Lublinem nowe domy tylko 15 minut od centrum lublina.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij